Популярне

У 42% компаній працюють спеціалісти з дипломом MBA

Спеціалісти і магістри мають більше шансів знайти роботу, ніж бакалаври (люди з базовою вищою освітою). А в 42% компаній є співробітники з дипломом MBA. Як ставляться до освіти українські роботодавці та чи звертають увагу на «дипломи» й сертифікати — у результатах дослідження Міжнародного кадрового порталу hh.ua.

Рівень освіти не є головним фактором при прийманні на роботу, але все ж відіграє важливу роль в успіху пошукача. Як показало опитування hh.ua, лише для кожного п’ятого роботодавця рівень освіти кандидата не має значення. Решта так чи інакше цікавляться цим питанням. Найрідше віддають перевагу бакалаврам (усього 7% компаній готові наймати на роботу людей із дипломом про базову вищу освіту).
Найбільшим успіхом у роботодавців користуються спеціалісти і магістри (30%), а також студенти і люди з незакінченою вищою освітою (43%). Такому підходу є пояснення. Як правило, роботодавці хочуть бачити в себе в компанії високоосвічених спеціалістів, готових посісти серйозні посади. І тут освіта якщо не є гарантією успіху спеціаліста на цій посаді, то додає фахівцю певної статусності в очах підлеглих і колег. Є також інша тенденція: роботодавці більш охоче (і частіше на невеликі гроші) беруть студентів, сподіваючись за кілька років отримати професіонала, «заточеного» під роботу саме в цій компанії.
 

За даними опитування, у 42% компаній в Україні є спеціалісти з дипломом MBA. Найчастіше вони зустрічаються серед топ-менеджерів або посідають керівні посади на рівні підрозділів і філій. 7% компаній мають співробітників із дипломом MBA на різних посадах у компанії.

Також роботодавці звертають увагу на додаткову освіту пошукачів. Лише троє зі ста не беруть до уваги курси й тренінги, які пройшов пошукач. Понад половина особливо цінують додаткову освіту, якщо вона має відношення до посади і очікуваної роботи. Ще третина — якщо освіта підкріплена необхідними навичками і досвідом. Але лише для 8% важлива наявність самого сертифіката.

 

Міжнародний кадровий порталHeadHunter Україна
Всі статті автора

Бізнес

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією