Популярне

Бізнес

30 % офісних працівників ненавидять 8 Березня. Але колег все одно вітають

Традиція святкувати Міжнародний жіночий день – незмінна і непохитна. Співробітницям дарують квіти й солодощі. На подарунки витрачають від 20 до 50 грн. Такі висновки Дослідницького центру Міжнародного кадрового порталу hh.ua спільно з bigmir.net.

Найбільш затребувані мови програмування в Україні

На українському ринку найбільше потрібні спеціалісти, що володіють мовами програмування Java, C#/.NET, Mobile (iOS, Android). Про це свідчать результати експертного опитування від Дослідницького центру компанії hh.ua спеціально для DOU.

ТОП-10 зарплат лютого

Лютий – місяць помірної активності бізнесу. До цього висновку прийшов Дослідницький центр hh.ua. Спостерігається деяка активізація у зв’язку із закінченням тривалих свят, але бізнес ще не готовий проявляти підвищену активність – триває період «вичікування». До того ж, січень-лютий для багатьох компаній – період підведення підсумків та закриття фінансового року. Саме тому в лютому кількість вакансій збільшилася несуттєво – на 5% в порівняно з попереднім місяцем.

Хто з нардепів першим відгадає ВВП?

Наприкінці минулого та на початку поточного року ряд українських високопосадовців дали обіцянки стосовно росту ВВП в країні, однак цифри даних прогнозів варіюються не менше, ніж коло осіб, що їх оголосили.

ТОП-6 вакансій для красивих

Краса – це теж капітал на ринку праці. Вона може стати перепусткою на хорошу посаду в сфері послуг і розважальної індустрії. До такого висновку прийшов Дослідницький центр Міжнародного кадрового порталу hh.ua. В уявлення роботодавців про красу входять: молодість, «модельна зовнішність», хороша фігура, приємна усмішка, доглянуті руки.

В Україні зменшується кількість робочих місць

Через введенння часткової зайнятості, чимало українських підприємств відмовляються від повних робочих місць.

Чому люди йдуть з роботи?

Лише половина компаній цікавиться думкою фахівців, які звільняються, про те, як працювалося у компанії. Так, у своїй щоденній практиці вихідне інтерв’ю або анкетування використовують чи використовували лише 57% HR-фахівців. Ще чверть вважає, що непогано було б запровадити таку практику в роботі компанії, але з певних причин цього не роблять. Дані було отримано у результаті опитування, що проходило серед зареєстрованих користувачів сайту hh.ua у січні 2013 року. В опитуванні взяли участь 500 HR-фахівців.

72% офісних працівників вживають алкоголь на роботі

У багатьох офісах вживання алкоголю дозволено навіть протягом робочого дня. Категорично заборонено вживати «міцні» напої в третині українських компаній. Про це свідчать результати опитування, проведеного hh.ua.

Оскари роздано!

Цієї ночі з 24 на 25 лютого відбулося вручення найпрестижнішої кіно-нагороди – Оскара. Загалом переможці передбачувані але й нагороди роздані справедливо. Дивіться самі:

Дещо про телефонний етикет

У наш час значну частину ділових проблем вирішують по телефону. Як свідчить практика, погані манери службовців найвиразніше проявляються саме під час телефонного спілкування. Якщо телефонний зв’язок здійснюється за посередництвом секретаря, керівникові слід пам’ятати, що культура його помічника – важливий компонент іміджу організації, яку він очолює. Вислови, на які потрібно накласти табу в телефонній розмові, щоб про організацію не склалося хибне уявлення. Це, зокрема, такі фрази: "Я не знаю", "Нікого немає", "Ви повинні", "Почекайте хвилинку, я скоро повернусь". Щоб не було ускладнень, доречніша фраза: "Я уточню це для вас, зателефонуйте, будь ласка, пізніше".

70% офісних працівників підтримують закон про заборону куріння

35% «білих комірців» курять. Більшість – завзяті курці, і цигарка для них – найкращий спосіб розслабитися і зосередитися. У 95% опитаних є колеги, які курять, і ця шкідлива звичка дратує 38% офісних працівників. Такі дані було отримано в результаті дослідження міжнародного кадрового порталу hh.ua.

Найвищі зарплати в січні отримували програмісти

Січень – дуже непростий місяць для ринку праці. З одного боку, перші тижні цього місяця – це свята або післясвяткові дні, коли активність ринку переживає значний спад. З іншого боку, до кінця місяця активність починає істотно зростати, оскільки настає період «після свят», на коли було відкладено більшість вакансій або планів щодо пошуку роботи.

Українці знають скільки заробляють їхні колеги

Майже половина працівників в Україні знає скільки заробляють співробітники. Про це стверджує опитування на сайті Work.ua.

Українці хворіють від офісної роботи

Переважна більшість офісних працівників вважає, що їхнє здоров’я погіршилося через умови праці. Половина звинувачує у цьому напружену і нервову роботу. Найпопулярніша проблема зі здоров’ям за останній рік – хронічна втома. 65% не скаржилися начальству про проблеми зі здоров’ям на роботі, оскільки найчастіше знають з досвіду, що це марно. Такі дані було отримано в результаті дослідження міжнародного кадрового порталу hh.ua, яке проводилося в грудні 2012 року.

Яку роботу шукають чоловіки та жінки: гендерна сегрегація ринку праці

Продавати і керувати мають намір чоловіки, обслуговувати компанії та клієнтів залишається жінкам. У чоловіків більше досвіду і вищі запити з приводу зарплати. Суто чоловічих профобластей більше, ніж суто жіночих. Чоловіки значно активніше шукають роботу в більш оплачуваних галузях ринку праці. До таких висновків прийшов Дослідницький центр кадрового порталу hh.ua.

Топ-7 вакансій для студентів

Кількість вакансій для молодих спеціалістів виросла у 2012 році і продовжує рости зараз. Багато роботодавців цінують працівників не стільки за досвід роботи, скільки за енергійність та ініціативність, і пов’язують ці якості з молодістю. Більшість вакансій для студентів відноситься до таких профобластей як маркетинг, реклама, PR; туризм, готелі, ресторани; наука, освіта та продажі. Деякі з оголошень пропонують можливість оплачуваного стажування під час навчання, гнучкий графік, зайнятість на вихідних. Про це свідчать результати дослідження, проведеного кадровим порталом hh.ua спеціально до Дня студента.

В Україні популярні вакансії з високими вимогами, але низькими зарплатами

Українські роботодавці традиційно неохоче вказують рівень зарплат у вакансіях. Сума (або хоча б діапазон) оплати праці вказана у середньому в 20% від загальної кількості вакансій на ринку. Але і з цієї п’ятою частиною все не так просто. Зазначені роботодавцями зарплати можна умовно розділити на чотири групи: адекватні зарплати, низькі зарплати, високі зарплати і «рекламні» зарплати.

Небезпека позичених грошей

Чиста совість – найкраща подушка, говорять в народі. А «вкрасти» сон і навіть призвести до психічних захворювань може … кредит в банку. До таких невтішних висновків дійшли вчені з англійського університету в Ноттигемі. Як виявилося, позичальники, яким необхідно швидко виплатити борги за кредит, більше, ніж інші, відчувають тривожні стани і в два рази частіше мають психічні проблеми. Зростання відсотків за невчасну виплату боргу втричі збільшує ризик отримати психологічну травму.

Де в Україні найдешевші квартири?

Кіровоград, Івано-Франківськ та Суми – міста з найнижчими цінами на житло. А ось найдорожче купувати квартиру у Києві, Одесі та Львові. Такі дані оприлюднили аналітики найбільшого в Україні порталу безкоштовних оголошень Slando.

В Україні з’явилася «Електронна книга скарг»

Хоч раз у житті кожен стикається з порушеннями зі сторони різних організацій, підприємств, посадових осіб. Коли чаша терпіння переповнюється, люди починають писати скарги.

Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією