Популярне

Правильно розмовляємо з своєю дитиною

Мама і тато для своєї дитини завжди хочуть все найкраще. Для цього батьки прикладають багато зусиль, адже вони бажають щастя, успіху дитині, щоб вона здобула освіту, змогла себе реалізувати. але деколи батьки роблять навпаки, хоча вважають що у них благі наміри. Часто мама і тато мають серйозні розмови з дітьми. Вони можуть бути різного характеру: виховні, повчальні, а деколи скеровуючи на шлях праведний.

Деколи діти не хочуть виконувати те, що говорять батьки. У свою чергу батьки починають кричати, застосовуючи фразу: «Ти ніколи не досягнеш успіху, бо ввесь день граєш ігри, а те, що говоримо ми ти ніколи не слухаєш». Не вживайте фразу ніколи, переформулюйте своє речення по-іншому, щоб це не виглядало як погроза чи принижування дитини «ніби вона невдаха» з часом дитина буде сприймати себе тільки так.
«Ти нінащо не здатний (на)». Не вживайте таких посилань до дитини взагалі. а все через те, що мотивація на певну справу у дитини зникне взагалі. акцентувати свою увагу батьки повинні на хороших якостях своєї дитини. Наприклад, «Як така гарна дівчинка змогла зробити такий вчинок?».
Якщо Ви малюку завжди говорите наступне: «Ми ж говорили, що ти обов’язково це поламаєш і не потрібно було купувати тобі дану річ». Таким чином Ви програмуєте дитину на невдачу, від своїх дій вона сама чекає коли щось розіб’є, чи поламає. Діти не терплять фрази «У моєму віці…» коли до Вас цю вразу вживали Ваші батьки це також дратувало. Навіщо це робити з своєю дитиною?
То ж ретельно думайте, що сказати своїй дитині коли намагаєтесь вести з нею серйозну розмову. А даних фраз не вживайте!

Іннеса Свіца
Всі статті автора

7+Я

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією