Популярне

Двічі в одну річку: чи можливий зворотній шлюб?

Багато жінок часто замислюються над болісним питанням: вийти чи не вийти заміж знову за свого колишнього чоловіка. Таке явище називається «поворотний шлюб».

Якщо чоловік і жінка порвали стосунки, після чого у них не було серйозної ворожнечі, поділу майна, суду щодо аліментів, то рано чи пізно хтось один буде замилюватися над тим, чи можливо все повернути, оскільки нові прихильники чи дами не вселяють довіри, а спогади про старі почуття і про те «як все починалося» не дають спокою. А якщо у пари були ще й діти, то й поготів!

Як то кажуть «Наступити на одні й ті самі граблі вдруге, це не випадковість, це – вибір». Та чи варто його зробити?

Перш за все, скиньте рожеві окуляри новостворених мрій та включіть тверезий розум.  Безсумнівно, що якщо цього просить сам чоловік, то з букетом у руках він виглядає дуже зворушливо, тому так і хочеться кинутися йому в обійми. Але ж…стоп! Чи вдасться забути попередні образи, якщо ті самі проблеми знову випливатимуть у побуті? Чи пробачите Ви йому усі огріхи? Можливо, Вам просто набридло жити матір’ю-одиначкою, самотужки виховувати дітей і весь тягар буденної рутини нести на власних плечах?

Є певні мінуси такого повернення: «багаж» дорікань, душевні рани, зміни обох партнерів під час розлучення (можливо, не в кращу сторону), а якщо Ви розійшлися через втручання родичів, то й батьки знову будуть тими самими. Подумайте, чи потрібен Вам вкотре такий «мозоль» на п’ятку, бо щоб позбутися колишніх звичок потрібно багато працювати. У народі в такій ситуації кажуть: «Та сама Параска, лиш нова запаска».

Якщо після довгих роздумів Ваше серце все ще несамовито вистрибує з грудей, то більше не думайте. Дайте волю почуттям, дослухайтеся до внутрішньої інтуїції й знову будуйте сімейний затишок.

Але якщо Ви боретеся з почуттям минулого кохання і все частіше згадуєте минулі прикрощі – не робіть поспішних дій. Вас же не тішить перспектива нового розлучення?

Якщо Ви все ж таки знову вирішили впустити чоловіка у свій дім, не забувайте про мотив возз’єднання: заради дітей, безмежного кохання чи заради грошей (буває й таке!), щоразу подумки повторюйте його, коли вибухне новий скандал, щоб скоріш його вгамувати. Також намагайтеся розпочати все з нуля. Навіть статут сім’ї змініть, щоб тепер дітей до школи збирала, наприклад, не мама, а тато. Зрозумійте, що якщо діти зраділи тому, що батько повернувся, то пережити знову ваше розлучення їм буде вдвічі важче. Намагайтеся зробити все, щоб підтримати комфорт і затишок у сім’ї. Навчіться не тільки говорити, але й слухати один одного. Дивіться не в сторони, а в  одному напрямку. А головне – вибачте один одному минулі образи, бо прощати – то велика наука. Тільки так Ви зможете розпрощатися із минулим й почати щасливе життя заново.
 

Ольга Рогацька
Всі статті автора

7+Я

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією