Популярне

Краса залежить від психології.

Розбиратися в природі жіночої краси дуже захоплююче і цікаво. А для самої пані - це ще і дуже корисне заняття, яке може приносити свої важливі плоди.

Комусь здається, що привабливість залежить від ціни суконь і від якості косметики, якою ви користуєтесь. Хтось протиставляє цьому альтернативну думку про те, що чарівність дається самою природою відразу при народженні і залишається тільки не втратити дар при дорослішанні. Думок на цей рахунок є не просто багато, а дуже багато. І при цьому сказати, що якась з них правильніша, аніж усі інші, просто не можна! Усі теорії і домисли якоюсь мірою правдиві, але й усі вони при цьому виявляються у ряді випадків абсолютно даремними. Є серед інших думок, приміром, і така, що краса повністю залежить від настрою.
Уперше почувши подібне зауваження, можна навіть розсміятися, так неправдоподібно звучить дане висловлювання. Якщо справи йдуть саме так, то здається, що привабливою жінка може стати, відвідуючи які-небудь психологічні тренінги або ж щодня випиваючи антидепресанти перед їжею. Хіба в це можна повірити? Швидше ні, чим так. Але ось при ближчому розгляді цього питання виходить, що настрій реально може здійснити  вплив на зовнішній вигляд будь-якої людини.
Як  це відбувається? Відповідь досить проста, але при цьому зовсім не очевидна. Настрій впливає на зовнішній вигляд за допомогою врегулювання гормонального фону.  Здавалося б, саме гормони самі по собі впливають на настрій, але виявляється, що цей вплив взаємний. Коли людина посміхається і радіє, стимулюються до роботи певні ділянки мозку, вони посилають сигнали секреторним залозам, і відразу ж запускається процес вироблення корисних гормонів, які сприяють омолодженню шкіри, поліпшенню роботи серця, що допомагає організму збагачуватися киснем, і так далі.
Звичайно, при цьому зовнішній вигляд людини стає кращий, оскільки внутрішні зміни відразу ж відбиваються ззовні.
Саме тому, мабуть, для досягнення свого оптимального стану і кращого зовнішнього вигляду жінці зовсім не пошкодить просто відпочивати і радіти життю. А якщо у неї є якісь психологічні проблеми, які реально впливають на настрій, то може згодитися і який-небудь простий тренінг особистісного зростання. Привабливості можна добитися, якщо посміхатися і бути по-справжньому щасливою. Як би це не звучало незвично, але правило знаходить чітке підтвердження на практиці: варто тільки порівняти двох людей, один з яких щасливий, а інший - ні, щоб зрозуміти це.
Тому, будьте щасливими  і краса завжди залишатиметься з вами!
 

Оксана Москалюк
Всі статті автора

7+Я

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією