Популярне

Шоколадна дієта: за і проти

В Інтернеті, журналах зрідка можна почути або прочитати про унікальну дієту, парадоксальну за своїм змістом, адже вона… шоколадна. Так, звучить дивно. Хіба можна схуднути за допомогою продукту, який є чи не найголовнішим ворогом фігури? Як з’ясувалося, ще й як можна! Але, звичайно, усе має свої плюси і мінуси.

Дієта справді незвичайна і її назва говорить сама за себе. Шоколад тут стає практично єдиною стравою.  Його потрібно вживати тричі на день: на сніданок, обід і вечерю протягом одного тижня. За день потрібно з’їсти 100 грам шоколаду (фактично розділити плитку шоколаду на 3 частини).
Така дієта має свої беззаперечні переваги: швидкий результат, шоколад активізує розумову діяльність, а також це ідеальна дієта для ласунів.
Але ця дієта має декілька важливих уточнень, що безпосередньо впливають на кінцевий результат:
1. Білий шоколад не підійде, адже какао там відсутнє. Ідельний варіант – темний шоколад із високим вмістом какао.
2. Трапеза шоколадом обов’язково повинна супроводжуватися чашкою кави без цукру.
3. Ця дієта забороняє вживання солі, цукру,  газованих напоїв, алкоголю, фруктів і овочів.
4. Але пити все одно необхідно, до того ж у великій кількості – одну, півтори літри води. Також можна пити зелений чай.
Шоколадна дієта має багато плюсів, але недолів у неї також немало:
1. Шоколадна дієта жодним чином не нормалізує обмін речовин. Вона не шкідлива для організму, але корисного впливу на організм також не має.
У зв’язку з цим під час дієти рекомендовано приймати вітамінно-мінеральні комплекси препаратів.
2. Звичайно, хворим на цукровим діабет про цю дієту варто забути одразу. Логічно, що відмовитися від дієти варто людям з алергією на шоколад. Заборона також стосується, у кого хвора печінка, жовчний міхур.
Перелічити усі протипоказання важко. Найкраще – це індивідуальний підхід, тому, звичайно, потрібно проконсультуватися у спеціаліста, перед тим як «підсідати» на шоколад.

Ірина Кардаш
Всі статті автора

Здоров`я

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією