Популярне

Здоров`я

Найцікавіше про людину та її тіло

Вчені приблизно вирахували і оприлюднили такі цікаві факти про людину та її тіло:

Пристрасть до фастфуду передається спадково

Регулярне вживання "порожніх калорій" - їжі з великою кількістю вуглеводів, жирів, солі та харчових добавок може вплинути на ДНК людини. Таким чином у дітей любителів пообідати в фастфуді зростає ризик розвитку раку, алергічних реакцій, вони мають знижений імунітет.

Як зберегти здоров’я очей офісному працівникові

За останні десятки років робочий процес повністю змінився. Тепер багатьом необхідно увесь робочий день напружувати очі біля монітора.

Несподівані секрети здорового харчування

Виявляється, зелені банани корисніші за стиглі, товчена картопля містить більше цукру, а як пити багато води, можна позбутися болю в спині.

Ожиріння – глобальна епідемія ХХІ століття

У 2000 році Всесвітня організація охорони здоров’я вперше використала термін «епідемія», визнаючи, що кількість огрядних людей збільшується у світі колосальними темпами.

Двісті євро за нічне чергування: українські лікарі про це тільки мріють, польські – отримують

Якщо про план зміни системи влади на обласному рівні на кшталт польської ми знаємо з вуст волинських політиків, то про особливості системи охорони здоров’я сусідньої держави відомо вкрай мало. Про тонкощі польської медицини «Сім’ї і дому» розповів голова Волинського товариства лікарів польського походження Сергій ПРОКОП’ЮК.

Планшети і смартфони можуть викликати алергію

Американські вчені з’ясували, що причиною алергії на тілі людини, особливо дитини, може бути нікель, що міститься в гаджетах, наприклад, в ноутбуках, планшетах та смартфонах

9 звичайних речей, які шкідливі для вас

Ми всі знаємо, що такі речі, як гуляння по вулиці, не дивлячись по сторонах, відправлення повідомлень під час переходу через вулицю і ковтання хімікатів, які знаходяться у вас під раковиною – це не дуже добре для вас. Тим не менш, існує безліч речей, які ви вважаєте досить нешкідливими, але які насправді можуть заподіяти вам шкоди.

Здали нерви… Як врятувати психіку?

Хронічна втома, слабкість, роздратованість, порушення сну, перепади настрою – ці симптоми ми звикли сприймати як буденні явища, наслідок напруженої роботи чи стресових ситуацій. Утім під цим можуть маскуватися невротичні розлади.

Ліворука дитина: геній чи нездара?

Розуміння того, що син чи донька – ліворукі, викликає занепокоєння батьків, яке виявляється у запитанні: «А це нормально?».

П’ять кроків до красивого тіла

Розпочався купальний сезон, а ви соромитеся вийти на пляж? Заслужений тренер України з пауерліфтингу Олег ХОМ’ЯК розкриває п’ять секретів, як позбавитися від зайвих кілограмів у короткий термін.

У чому причина поганого почерку лікарів?

Насамперед слід зазначити, що не у всіх лікарів корявий і нерозбірливий почерк. Проте тенденція до нечитабельності в почерку лікарів дійсно існує. Пов’язана вона не з професією як такою, а з психологічними якостями, які необхідні в тій чи іншій мірі людям даної професії, що виробляються з часом, або які є вродженими.

Колекцію регбійних м’ячів назбирав тернополянин Сергій Колесник

Регбійні м’ячі з багатьох країн світу має у колекції тернополянин Сергій Колесник.

Науковці назвали своє відкриття «таблетка від старості»

Спільна група американських і австралійських науковців, робота яких спрямована на боротьбу зі старінням, виявила молекулярну поломку механізму в організмі, яку вони змогли «полагодити».

Фахівці з Британії рекомендують

Названий кращий продукт для відновлення сил.

Усміхніться - вас фотографують!

Згідно досліджень вчених, ті, хто надто захоплюється фотопроцесом, просто не можуть сконцентрувати увагу на інших речах, що відбуваються навколо.

Атрибут ділового стилю одягу може зашкодити чоловікам

Американські вчені з’ясували, що через краватку кров не приливає до голови.

Шопінг-терапія

Регулярний шопінг збільшує тривалість життя. Шопоголіки, які щодня що-небудь собі купляють, живуть зазвичай довше людей, які витрачають кошти тільки раз на тиждень, пише Health India з посиланням на відкриття Університету Окленда.

Українці перестали займатися спортом

Тільки 40% офісних працівників регулярно займаються фітнесом і виконують фізичні вправи. Кожен п’ятий взагалі не обтяжує себе фізичними навантаженнями, а решта згадують про «здорове тіло» рідко й безсистемно. Про це свідчать результати опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу hh.ua. А проте люди, які ведуть малорухливий спосіб життя, більш схильні як до нервового виснаження, так і до серцево-судинних захворювань. І це привід замислитись.

Хто такі вегани, і що вони їдять

Сьогодні, першого листопада, світ відзначає міжнароджний день вегана. Веганами є музикант Пол Маккартні, письменник Дуглас Адамс, акторка Бриджит Бардо. Чимало веганських осередків є в Україні. Вегани не вживають м’ясних, молочних, рибних та морепродуктів, а також яєць. Проте веганство - це не просто спосіб харчування.

Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією