Популярне

Дім

Коли білі речі – не білі…

Ні для кого не секрет, що з часом речі втрачають свій «товарний вигляд»: кольорові речі тьмяніють, втрачають яскравість, а білі – свою сліпучу білизну.

Бананова шкірка: викинути не можна використати

Майже усі люблять банан. Цей екзотичний фрукт давно став «своїм», його не дивно побачити у будь-якому продуктовому магазині між яблуками та виноградом. Так, він плід смачний і корисний, а як щодо шкірки?

Як побороти плісняву?

Де б Ви не були, завжди уважно оглядайте приміщення, особливо при покупці нового житла, адже пліснява – серйозний ворог не лише стін, але й здоров’я.

Заїкання у дитини: що робити і не робити

Заїкання у дитини – явище поширене, але чудово піддається лікуванню. Не потрібно одразу ламати голову над тим, що у вихованні дитини Ви зробили не так, адже дуже часто ця проблема не психологічна чи соціальна, а спадкова.

Вчимося економити

Ціни ростуть, як гриби після дощу, а зарплати не перестають засмучувати своєю сталістю. Доводиться економити. Проблема у тому, що не усі до цього звикли. Що потрібно робити, аби зарплати вистачало на місяць життя?

Диво-мило

У Вас вдома нема господарського мила? А дарма! Порівняно з іншими господарськими товарами, коштує воно недорого, зате користь принесе точно. Як не дивно, але його використовують не лише для прання, але й з лікуванню метою.

Обираємо шпалери для дому

З кожним роком технології та можливості для ремонту інтер’єру удосконалюються. Людям все важче зробити правильний вибір, щоб не помилитися в якості товару, не програти на ціновому ринку й не переробляти ремонт заново. Які особливості інтер’єру потрібно врахувати, щоб вибрати, наприклад, шпалери? На що потрібно звернути особливу увагу?

Купуємо чорнослив

Його люблять далеко не усі. Хтось за специфічний запах, а у когось взагалі на нього алергія, але він все одно залишається одним із найпопулярніших сухофруктів у світі. Так, це чорнослив – сушені плоди сливи.

Доглядаємо за ноутбуком правильно

Ви так довго обирали, прицінювались і ось, нарешті, новенький і блискучий ноутбук готовий служити Вам не один рік. Це все буде так, якщо не забувати, що не все нове довго буває блискучим. Хоч ноутбук – техніка, але і вона любить увагу і турботу з боку господаря.

Що робити коли смартфон опинився у воді?

Сьогодні кожен українець намагається слідувати різним новинкам різноманітної техніки. Придбавши смартфон, ми обережно ставимось до нього, адже знаємо його ціну. Проте. Можуть статись небажані випадки.

Ворога потрібно знати в обличчя: таргани та їхні звички

Таргани – сусіди наглі і неприємні. Одразу поселившись у Вашій квартирі, вони відчувають себе повноправними господарями. Всюдисущі. Сучасні таргани лазять навіть там, де за логікою, їх бути не повинно. Особливо, якщо їх дуже багато.

Тримаємо дім у чистоті

Всі мами добре знають як важко тримати дім у чистоті. Ти ніби ввесь день трудишся, прибираєш, миєш, чистиш, складаєш, але все одно досягнути бажаної мети неможливо.

Доглядаємо за ноутбуком

Вдома у кожного із нас є ноутбук. Ми його придбали для різних цілей: для роботи в офісі, бо ноутбук легко перемістити, для ігор дітям, або для того щоб підкреслити свій статус.

Як змусити маленьке приміщення виглядати більшим?

Якщо Ви не живете у величезному приватному будинку на три поверхи чи хоча б у просторій квартирі на декілька кімнат, а тулитесь у маленькій кімнатці, у якій, окрім Вас, ще десять одиниць меблів, це не причина засмучуватись. Правильне планування здатне перетворити Вашу скромну оселю у місце для танців.

Методи збереження тепла у квартирі

Редакція КНК Медіа приготувала для своїх читачів інфографіку з методами економії тепла у помешканні.

Моя дружина – господиня

Якщо Вам набридло постійно чути докори свого чоловіка про те, що Ви не справляєтеся із домашнім господарством, хоча працюєте вдома, не покладаючи рук, слід замислитись: чи всі хитрощі завзятих ґаздинь Ви знаєте?

Кімнатні рослини з цілющими властивостями

Кожна домогосподарка обов’язково має кімнатні рослини, веде за ними ретельний догляд. Чому?

Гармонія вазонів й знаку Зодіаку

Злагода повинна бути не тільки в душі, але й в домі. Зрештою, ці поняття взаємопов’язані. Мало хто здогадується, що досягти домашнього затишку можна за допомогою кімнатних рослин, правильно підібравши їх до свого знаку Зодіаку.

Нічого зайвого: прибираємо оселю

Кажуть, що у Новий рік потрібно зустрічати тільки з успіхом. Але щоб так було потрібно навести лад в офісі, квартирі чи будинку. Незабаром українці зустрічатимуть Старий Новий рік, то ж ще є трохи часу, аби все виправити.

Прикрашаємо новорічний стіл

Зустрічаємо ми Новий рік із сім’єю чи у колі друзів, або чекаємо особливих гостей нам хочеться щоб було все охайно та святково. Новорічного настрою додає не тільки ялинка, але і наш святковий стіл. Як прикрасити новорічний стіл, щоб сподобався Вам та гостям?

Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією