Популярне

Травень-2016: три пошукачі на одну вакансію

За підсумками травня на Міжнародному кадровому порталі hh.ua кількість вакансій збільшилась на 5%. Кількість нових резюме знизилась на 4%. Такі зміни суттєво не вплинули на показники конкуренції. Як і в минулому місяці hh. Індекс (співвідношення кількості резюме до кількості вакансій) склав три пошукачі на одне вакантне місце.

З  початку року ринок праці стабільно демонструє приріст числа вакансій, що спричинило незначне зниження конкуренції. У травні кількість вакансій зросла на 5%, кількість нових резюме зменшилась на 4%. Як наслідок hh. Індекс (співвідношення кількості резюме до кількості вакансій) знизився з 3,1 до 2,9. А це означає, що на одне вакантне місце стабільно претендує 3 вільних спеціалісти.
Як і раніше найважче знайти роботу топ-менеджерам. У травні незначне зниження кількості вакансій призвело до збільшення конкуренції у цій галузі. Також достатньо складно знайти роботу у сфері юриспруденції – за одне вакантне місце тут змагаються 7-8 пошукачів. Крім юристів і менеджерів вищої ланки, в ТОП-5 проф. сфер з високою конкуренцією увійшли студенти та спеціалісти без досвіду роботи, представники виробничих спеціальностей, а також бухгалтери та фінансисти.

У ТОП-5 проф. сфер з найнижчою конкуренцією як і раніше входять продажі. Зростання числа вакансій у травні призвело до ще більшого зниження показників конкуренції серед селзів і зараз там претендує не більше однієї людини на вакантне місце. Також у рейтингу найменш конкурентних проф. сфер – туризм і готельно-ресторанний бізнес, консалтинг, автомобільний бізнес та страхування.

Як і в минулому місяці найвища конкуренція спостерігалась у Києві та Київській області, а також у Сумах, Запоріжжі, Дніпропетровську, Полтаві та Харкові. Простіше було знайти роботу жителям західних регіонів України – Львова, Тернополя, Луцька, Чернівців, а також Хмельницького.
Критичною залишається ситуація на Сході країни – в Донецькій та Луганській областях. Кількість пропозицій роботи там кардинально не змінюється, а показники конкуренції найвищі.

 

Міжнародний кадровий порталHeadHunter Україна
Всі статті автора

Бізнес

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією