Популярне

Тайм – менеджмент

Вважається що в житті у всіх людей, незалежно в якій сім’ї вони народилися, чи в якій країні та з якими можливостями, є одна річ, яка робить їх усіх однаково рівними – це час!

Адже дійсно незважаючи чи ти в Україні чи в Сполучених Штатах Америки, чи у тебе є велика кількість грошей чи взагалі їх немає, в любому випадку в тебе є лише 24 години в добу, ні більше ні менше, і як ти їх використаєш залежить лише від тебе.
Час – це найдорожчий скарб, який має людина, і як це не парадоксально – найбільша річ, яку людина не цінить. Основною проблемою є те, що ніхто з нас не живе в ту хвилину, а лише планує як «з понеділка», або «після закінчення університету», або «коли знайде роботу», чи «коли вийде на пенсію» буде жити насолоджуючись усіма моментами. Проте такий момент не настає, бо виникає чергове «коли». 
Кожного дня у нашій власності 86400 секунд, якими ми маємо повне право розпоряджатися в своє задоволення, проте це не так і легко як здається на перший погляд. Це досить не малий відрізок часу для одного дня, проте дуже часто ми чуємо фрази, що в добі замало годин  і що люди не встигають зробити усе заплановане.  Проте причина може бути не в браку часу, а у невмінні його використовувати. Тому дуже великого значення має таке поняття як тайм-менеджмент.
Тайм-менеджмент  – це технологія, в основу якої закладено раціональне використання часу. Для того щоб її освоїти потрібно виховувати самого себе.
В першу чергу  навчіться планувати та розставляти пріоритети, на ті справи, які для вас мають найважливіше значення, адже мотивація у житті кожної людини відіграє важливу роль.  Ви повинні чітко окреслити список життєвих  цінностей, які є для вас пріоритетними, та визначити основну мету, яка зможе їх об’єднати. Це дозволить відкинути усі не важливі справи на задній план, тим самим виокремити час для досягнення поставленої мети. Також тайм – менеджмент велику увагу присвячує боротьбі із «пожирачами» часу. Основними з них є невміння говорити ні, відсутність дисципліни, постійне відкладання. Для боротьби з ними потрібно постійно загартовувати свою силу волі, а для цього потрібно знати що ти хочеш, і що тобі потрібно зробити щоб отримати це.
 

Марійка Міньковська
Всі статті автора

Бізнес

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією