Популярне

Три класи гравців на ринку праці

Ринок праці завжди в русі. І щоб хто не говорив, на ньому завжди є попит і пропозиція. Кожного дня десь закриваються вакансій, отримавши потрібних працівників, десь відкриваються в пошуку інших співробітників.

У ХХІ столітті з доступом до Інтернету та постійним моніторингом ринку праці люди мають великі можливості знайти роботи своєї мрії.
Серед рекрутів існує система поділів усіх претендентів на роботу. Вона ґрунтується на зусиллях, які можуть докладатися, на ставленні та на результатах. В залежності від цього виділяють три класи гравців.
І –гравці класу А. Вважається, що він складається із 5% людей. Це ті кадри, які тяжко працюють, постійно розвиваються та швидко піднімаються по кар’єрній драбині. Переважно таких людей усі люблять та усі поважають, або іншими словами це такі працівники, які вміють завоювати захоплення та визнання.
ІІ – гравці класу Б. В цю групу входять більшість людей. Це стандартні працівники, що виконують роботу п’ять днів у тиждень по 8 годин. За мету вони собі ставлять хороше виконання завдань, з чим переважно справляються. Проте більшого вони не прагнуть.
ІІІ – гравці класу В. Серед усіх людей вони займають приблизно 10%. Переважно, це такі робітники, які ніколи не виконують більше ніж від них вимагається, такі, яким не цікава перспектива розвитку та у яких дуже низький рівень відповідальності.
Проте, вибір лише за вами, як ставитися до роботи, та яким працівником ставати.
 

Марійка Міньковська
Всі статті автора

Бізнес

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією