Популярне

Бізнес

Audi Q2 – переможець незалежних змагань Automotive Brand Contest

Неповторна зовнішність принесла новому компактному кросоверу Q2 статус переможця Best of the Best (англ. «Найкращий з найкращих») у конкурсі автомобільного дизайну. Окрім головної перемоги компанія Audi здобула нагороди у дев’яти додаткових категоріях.

В кожній п’ятій компанії штрафують за недотримання правил дрес-коду

Більшість компаній в Україні стежать за дотриманням дрес-коду співробітниками. У кожному п’ятому офісі за порушення правил на співробітника чекають певні санкції. Як правило, роботодавці обмежуються зауваженням. Проте зустрічаються випадки застосування штрафів і позбавлення премій. Про це далі в результатах опитування Міжнародного кадрового порталу hh.ua.

Тайм – менеджмент

Вважається що в житті у всіх людей, незалежно в якій сім’ї вони народилися, чи в якій країні та з якими можливостями, є одна річ, яка робить їх усіх однаково рівними – це час!

Міст-експрес-найповільніший, найалогічніший перевізник України!

В редакцію Бізнес область звернувся читач Олександр. Обурюється роботою перевізника Міст-експрес.

Як одягатися в офіс в літню спеку?

За даними опитування Міжнародного кадрового порталу hh.ua, дрес-код існує в половині українських компаній. А це означає, що кожному другому офісному співробітникові доводиться перейматися одним і тим же актуальним питанням: що одягти на роботу в літню спеку? Адже хочеться, щоб вбрання було легким, стильним, зручним і відповідало офісному дрес-коду. Щоб під час спеки відчувати себе комфортно і не виходити за рамки ділового стилю, експерти hh.ua радять керуватися наступними правилами.

Чи цінують українці свою роботу?

За минулі півроку кожен шостий офісний співробітник став більш лояльним до роботодавця. Понад половина стараються зберегти робоче місце, проте готові розглядати більш цікаві пропозиції від інших компаній. І ще шоста частина опитаних мають намір змінити роботу за першої ж можливості. Про це далі — в результатах опитування Міжнародного кадрового порталу hh.ua.

Ринок праці в липні: підсумки місяця

Літо - пора відпусток і традиційного зниження активності на ринку праці. У порівнянні з останнім місяцем весни кількість вакансій на Міжнародному кадровому порталі hh.ua практично не змінилася, кількість нових резюме скоротилася приблизно на 6%.

У пошуках нової роботи: хто може претендувати на підвищення зарплати

Незважаючи на всі складнощі й ризики, більшість «білих комірців» готові ризикнути і розпочати пошуки більш цікавої та високооплачуваної роботи. Згідно з даними опитування, кожен другий інколи замислюється про звільнення, а кожен п’ятий знаходиться за крок від заяви «за власним бажанням».

П’ять ознак того, що Ви – лідер

Часто люди на роботі підсвідомо впливають на інших, самі того не підозрюючи. Багато хто помилково вважає, що лідером потрібно народитися, або ж стати, потративши на бізнес-уроки багато часу. Якщо б ми хоч на хвилину замислилися над тим, як багатьом людям все ж таки вдається стати лідерами, то б побачили закономірну картину з наполегливості й успішно складених обставин.

Вчимося заробляти й економити кошти

Багато хто скаржиться на те, що для заснування власного бізнесу потрібен чималенький стартовий капітал. Ніхто не заперечуватиме, що це – абсолютна правда. Однак не завжди можна розраховувати на батьків чи друзів. У започаткуванні власної справи відомі бізнесмени рекомендують покладатися тільки на власні сили.

Чи легко бути начальником: думка керівників і підлеглих

Більшість українців мріють стати керівниками. Четверо із п’яти погодилися б на керівну посаду, навіть якби точно знали, що їхньої кваліфікації та досвіду недостатньо. При цьому роботу начальника вони вважають нелегкою. За даними опитування Міжнародного кадрового порталу hh.ua, лише 6% упевнені, що впоралися б з обов’язками начальника краще ніж їх нинішній бос.

Вік не перешкода: де шукати роботу пенсіонерам?

У сучасному світі досить важко прожити на одну пенсію, тому все частіше пенсіонери намагаються влаштуватися на роботу або підробіток. Віковим претендентам знайти роботу складніше, але все ж цілком реально. Як працевлаштуватися тим, кому за 60, розповідають експерти Міжнародного кадрового порталу hh.ua.

Кожен п’ятий має намір звільнитися з роботи

За даними опитування Міжнародного кадрового порталу hh.ua, трохи більше ніж п’ята частина офісних співробітників цінують свою роботу й бояться її втратити. Проте завжди є ті, хто готовий звільнитися за власним бажанням і почати пошуки більш цікавої пропозиції. Відносна стабілізація на ринку праці й зниження показників конкуренції призвели до того, що «білі комірці» стали більш рішучими у своїх намірах змінити роботу.

На роботу за кордон: головні причини трудової міграції

Незважаючи на відносне зниження кількості трудових мігрантів, значна частина українців все ж рішуче налаштована на переїзд. Якщо рік тому головними причинами переїзду за кордон українці називали нестабільну політичну ситуацію і відсутність відчуття безпеки, то сьогодні на перший план виходять інфляція, зростання цін і низький рівень життя. Про це — в результатах опитування Міжнародного кадрового порталу hh.ua.

Дев’ять із десяти співробітників хочуть бути керівниками

Дев’ять із десяти «білих комірців» хотіли б опинитися на місці свого боса. А кожен другий мріє стати топ-менеджером або власником бізнесу. Більш за все офісних співробітників приваблює можливість впливати на результати своєї роботи, бажання побудувати хорошу кар’єру й отримати статус успішної людини. Про це далі — в результатах нового опитування Міжнародного кадрового порталу hh.ua.

Сезон відпусток: як проведуть літо українці?

Кількість українців, які збираються у відпустку, помітно зросла у порівнянні з минулим роком. Також серед українців збільшилась популярність закордонного відпочинку. За даними опитування hh.ua, до п’ятірки найпопулярніших країн для туризму увійшли Туреччина, Іспанія, Болгарія, Греція і Чорногорія.

Травень-2016: три пошукачі на одну вакансію

За підсумками травня на Міжнародному кадровому порталі hh.ua кількість вакансій збільшилась на 5%. Кількість нових резюме знизилась на 4%. Такі зміни суттєво не вплинули на показники конкуренції. Як і в минулому місяці hh. Індекс (співвідношення кількості резюме до кількості вакансій) склав три пошукачі на одне вакантне місце.

Ринок праці: головні тенденції травня 2016

За даними Міжнародного кадрового порталу hh.ua, у травні на ринку праці спостерігалось зростання активності роботодавців і незначний спад активності пошукачів. Кількість вакансій збільшилась на 5%, кількість нових резюме знизилась на 4% у порівнянні з минулим місяцем. В цілому на сайті було розміщено більше 20 тис. вакансій і понад 56 тис. резюме.

Все для кар’єри

У Вас великі плани на своє майбутнє? Сім’я, кар’єра, величезні успіхи та щастя, але як цього досягнути?

Топ-5 здорових страв для офісу

Постійне навантаження на роботі не дозволяє нормально харчуватися. Під час обідньої перерви ми залишаємось в офісі і працюємо далі, або ж шукаємо їжу швидкого приготування і це все що ми їмо. Є багато різних корисних продуктів харчування, які корисні для організму і не займуть багато часу для приготування. Ото, краще випити кефір, ніж з’їсти чіпси чи сухарики. Плюси кефіру:

Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією