Популярне

Бізнес

100% рішення для автомобілістів Тернопільщини, Хмельниччини та Івано-Франківщини за важких умов зими!

100% рішення для автомобілістів Тернопільщини, Хмельниччини та Івано-Франківщини за важких умов зими!

Диплом не гарантує цікаву й високооплачувану роботу

Більшість українських роботодавців не дивляться на диплом. Свою позицію пояснюють тим, що навіть найкращий ВНЗ не замінить досвід і практику, а професійні навички й мотивація важливіші, ніж документ про освіту.

Ринок праці в жовтні: виросла конкуренція серед топ-менеджерів

Збільшення активності пошукачів і роботодавців у осінній період призвело до зростання конкуренції на ринку праці.

Ринок праці в розпал осені: головні тенденції жовтня

Осінь – традиційний період наростання бізнес-активності. Цей рік — не виняток. Після закінчення періоду відпусток спостерігався притік пошукачів і роботодавців на ринку праці.

Переїзд заради роботи: чи легко дається таке рішення

Майже кожному другому українцю доводилось переїжджати у зв’язку зі зміною роботи. Понад половині з них знадобився час, щоб зважитися на цей крок. Але лише троє зі ста шкодують про своє рішення. Про це далі — в результатах опитування Міжнародного кадрового порталу hh.ua.

Слова і фрази, які зроблять резюме значно кращим

Резюме – це візитна картка. І саме від його структурованості, грамотності, а головне — якісного наповнення залежить рішення рекрутера: запросити кандидата на співбесіду чи відкласти документ вбік.

Поза офісом: чим українців приваблює фріланс

Дві третини «білих комірців» хотіли б працювати на фрілансі. Більшість розглядають віддалену роботу як можливість додаткового заробітку.

Як добитися успіху в переговорах?!

Під переговорами не завжди можна розуміти ділову зустріч, де вам необхідно отримати перевагу. Інколи для того щоб здійснити покупку чи отримати бажаний результат також можуть пригодитися навики успішних переговорів.

Дрес-код у компанії: підтримання іміджу чи комфорт співробітників?

Коли українці приходять на роботу в компанії, часто стикаються з вимогами до дрес-коду. При цьому правила не обмежується лише стилем одягу.

Портрет українського ІТ-спеціаліста

Професія ІТ-спеціаліста сьогодні престижна, затребувана і високооплачувана. Все більше українців опановують фах: хтось отримує інженерну спеціальність у вузі, хтось перекваліфіковується на курсах.

Як часто та які саме трудові права порушуються в Україні?

Порушення трудових прав — не рідкість в українських компаніях. Як показало опитування Міжнародного кадрового порталу hh.ua, двоє із п’яти респондентів скаржаться на недотримання зобов’язань перед співробітниками з боку роботодавця.

Сімейний підряд на роботі: чи легко працювати з родичами

Троє із чотирьох «білих комірців» працювали або працюють в одній компанії зі своїми родичами. Дещо менше половини з них запевнять, що це простий збіг обставин.

В Україні зростає відсоток «білих» зарплат

У порівнянні з 2014 роком в Україні зріс відсоток легальних зарплат. Тепер практично кожен другий офісних співробітник отримує «білу» зарплату. Проте значній частині населення, як і раніше, платять «у конвертах». У більшості випадків неофіційна зарплата складає весь заробіток або більшу його частину. Такі дані отримані в результаті нового дослідження Міжнародного кадрового порталу hh.ua

Перше враження: як сподобатися роботодавцю?

Успішне проходження співбесіди дуже часто залежить зовсім не від грамотно складеного резюме, вражаючого досвіду роботи й високого професіоналізму.

Digital у HR: інструменти, автоматизація і використання цифрових технологій в управлінні персоналом

Прогрес не стоїть на місці, й цифрові технології все частіше проникають у різні сфери бізнесу. Не є винятком і HR-процеси. З кожним роком усе більше компаній автоматизують HR-функцію і тим самим спрощують і роблять більш ефективною роботу рекрутерів і менеджерів з персоналу.

Обідня перерва: чим займаються і як харчуються українці

Українців по праву можна вважати трудоголіками. Майже половина з них витрачає на обід менше години. Практично всім доводилося працювати під час обідньої перерви через термінові справи, «завал» на роботі й примхи керівництва. При цьому троє із п’яти економлять на обідах і беруть на роботу їжу з дому, а кожен сьомий перебивається всухом’ятку. Про всі тонкощі обідньої перерви по-українськи читайте в дослідженні Міжнародного кадрового порталу hh.ua.

Лідер – людина, яка веде за собою

Досить часто вважають, що поняття «керівник» та «лідер» є тотожними і не можуть існувати окремо один від одного. Проте це не завжди так, адже не кожний керівник може стати лідером та не кожний лідер – керівником.

Як розпізнати недобросовісного роботодавця?

Тривалий період пошуку нової роботи й конкуренція серед пошукачів на ринку праці підштовхують українців на необдумані вчинки в процесі працевлаштування. Багато хто забуває про елементарну обережність і уважність, як наслідок, нерідко стає легкою здобиччю шахраїв. Експерти Міжнародного кадрового порталу hh.ua дають рекомендації, як розпізнати недобросовісного роботодавця й уникнути обману.

Двом із трьох українців доводилось працювати у відпустці

Сучасні гаджети, інтернет і мобільний зв’язок роблять офісних співробітників доступними майже 24 години на добу. Навіть перебуваючи у літній відпустці, українці перевіряли робочу пошту, відповідали важливим клієнтам і хвилювалися, побачивши пропущені повідомлення. Чим була зумовлена необхідність бути на зв’язку під час відпустки і як до цього поставилися «білі комірці», дізнавався Міжнародний кадровий портал hh.ua.

Стів Джобс – людина, яка жила у своїй ідеї

Кажуть, що усі «великі» люди мають свої специфічні характери, які не сприймаються світом. Одним з таких був Стів Джобс, якого Карен Блюменталь у своїй книжці назвала «Людиною, яка мислить по-іншому». І це дійсно було так.

Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією