Популярне

Різдвяні читання

 Свято Різдва для християн асоціюється із народженням Ісуса і завжди супроводжується звичаями та пісенно-обрядовими діями.

 В традиційній Поезії свято оспіване якнайширше. Професійні письменники також звертаються до свята Різдва. До речі, колись на різдвяну, та й взагалі на духовну тематику писали вірші викладачі і студенти лише духовних академій, таких як Острозька чи Києво-Могилянська. Тепер же тема Різдва оспівується кожною душею, котра відкривається   Словом на народження Месії – Ісуса Христа.

На Різдвяних читаннях, що відбулися на факультеті банківського бізнесу ТНЕУ при сприянні редакції газети « Університетська думка» , були оприлюднені вірші поетів-класиків і сучасників. З вуст майбутніх банкірів Володимира Антківа, Тетяни Боровської, Наталії-Марії Матвійців, Марії Городиської, Юлії Данелюк, Христини Кордівської звучало поетичне Слово Богдана Лепкого, Володимира Вихруща, Бориса Демківа, Ярослава Бензи, Олеся Лупія, Марії Баліцької... Шануючи українські традиції, студенти ФББ були зодягнені у вишиванки, які не лише личать   кожному, а й слугують відвічним оберегом.

Учасникам Різдвяних читань « Намалювала зорі» другокурсниця Ірина Колесник, а відтак усі присутні подарували деканові факультету банківського бізнесу ТНЕУ, к.е.н., доценту Василю Ткачуку різдвяну колядку, у якій просили в Бога Предвічного літ щасливих для господаря дому і щастя-долі для університету та рідної України.

Побувала на Різдвяних читаннях і творча група телеканалу TV-4. Студенти ФББ сміливо відповідали на запитання телеведучої Олени Шуль, а четвертокурсниця Ірина Руда прочитала вірші, які продиктувало її серце. Різдвяні читання охопили тему самого Різдва Христового, Нового року, Водохреща й усього, що пов’ язане із цією прекрасною   порою року. Господь щедро поблагословив наш задум білим снігом, додаючи нашим душам святкового настрою, урочистості зібрання. Активісти Різдвяних читань отримали в дарунок книги Марії Баліцької « Містична Троянда» з автографом авторки.

До Тернополя пластуни уже привезли Вифлеємський вогонь, і віриться, що тепло священного Вогню допоможе нам наш чудовий зачин перетворити на традиційні Різдвяні читання.

Культура

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією