Популярне

Пластиковий посуд? Ні, дякую

Використання у побуті пластикового посуду негативно позначається на здоров’ї. Одна з найголовніших причин відмовитися вії неї - токсичність. Нема пластикового посуду, у склад якого не додали речовини-стабілізатори, що роблять вироби міцнішими.

Самі по собі безпечні полімери також стають отруйними. При зберіганні продуктів у такому посуді продукти хімічного розпаду потрапляють в організм через їжу. Якщо пластик нагвірати, то небезпечні речовини виділяються ще активніше. Це може викликати алергічні реакції, безпліддя та навіть ракові захворювання. Саме тому не рекомендується нагрівати їжу у пластику в мікрохвильовій печі.
Будь-який пластиковий посуд активно втягує у себе усі запахи та інгредієнти, з якими «має справу». Миючи його спеціальними засобами, Ви автоматично «інфікуєте» його ще й цією «хімією».
Напевно усі помічали, що алкогольні напої продають лише у скляних пляшках. Справа у тому, що спиртне здатне розчиняти токсичні речовини, які містяться у пластику. Тобто, п’ючи алкоголь з такої пляшки, Ви автоматично ризикуєте випити і хімічні шкідливі речовини.
Як не старайся, але знайти плюси для здоров’я у використанні пластику поки не вдалося. Якщо ж у Вас нема можливості відмовитися від такого «посуду», то хоча б використовуйте його лише один раз.
 

Ірина Кардаш
Всі статті автора

Здоров`я

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією