Популярне

Які загрози приховує у собі пил у нашому домі?

Пил  - це не лише проблема перфекціоністок, які люблять блиск та ідеально відполіровані меблі. Він здатний завдати серйозної шкоди організму.

Як пише headinsider.net, пил може спровокувати не одну хворобу. Це й не дивно. Важко повірити, але до нашої оселі долітає навіть вулканічний пил та із далекої пустелі Сахара…
Багатьом відомо, що побутовий пил – один із найсильніших алергенів. Але проблема не у ній самій, а у екскрементах пилових кліщів, які у ній живуть. Можливий поліноз, дерматит, кон’юнктивіт, у дітей – астма.
Спори грибку також чудово почуває себе серед пилу. Особливо, якщо Ви чи хтось із родини страждав на грибок.
Пил може бути причиною проблемної шкіри. Він осідає на обличчі і шкіра забруднюється, забиває пори.
Пил може навіть спровокувати шлункові хвороби: сальмонелу, лямблію. Вони можуть «зберігатися» у домі роками і несуть пряму загрозу, у першу чергу, для маленьких дітей, які пізнають світ у перші роки життя пробуючи все на смак: іграшки, побутові речі тощо. Саме тому потрібно мити підлогу з хлором двічі на день.
Так, мало помітний для ока пил може завдати серйозних проблем. Найкращий спосіб боротьби з ним старий, як світ – регулярне прибирання.
 

Ірина Кардаш
Всі статті автора

Здоров`я

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією