Популярне

Збалансований раціон: а чи правильно Ви харчуєтесь?

Учені обгрунтували тези щодо збалансованого харчування. Доведено, що надмірне вживання жирів може викликати серцеві захворювання, а надлишкове надходження рафінованого цукру - призвести до карієсу.

У середньому, рекомендують споживати менше жирів, цукру та більше натуральних продуктів, які містять крохмал - зернових, овочів та фруктів. Раціон для дорослої людини включає: овочі (мінімум двічі на день), картоплю (один раз), свіжі фруки (двічі), хліб (обов’язково, але бажано з висівками), пісне м’ясо (але у невеликих кількостях), частково м’ясо можна замінити рибою, смажити більше на грилі (а не на сковороді - такий спосіб приготування, по-перше, потребує менше жиру, по-друге, так корисніше і смачніше), пити знежирене молоко (або жирне у невеликій кількості), скоротити споживання рафінованого цукру (менше тістечок, тортів, цукерок, шоколаду, печива, чай і кава - дез цукру), зменшити споживання солі (менше чіпсів, сухариків, бекону та інших солених продуктів).
Індивідуальні потреби кожної людини залежать від виду діяльності та фізичного навантаження. Дітям, наприклад, потрібно вживати більше білкової їжі, а немолят бажано годувати материнським молоком навіть до двох років.

Юлія Лесів
Всі статті автора

Здоров`я

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією