Популярне

Здоров`я

Ромашка лікарська: властивості, лікування

З давніх часів українці знають про те, що ромашка має цілющі властивості. Багато із нас люблять пити чай із ромашки. Давайте розглянемо, чому такий чай варто пити?

Сонливість що робити?

Ранок, а так ще хочеться поспати, побути в теплому ліжку. Таке відчуття часто зустрічає, особливо тоді, коли вчора ввечері лягли спати не по режиму, а набагато пізніше.

Твердий шампунь та його властивості

В будь-якому магазині, косметичному супермаркеті можна знайти величезний вибір косметики за доглядом шкіри, волосся, чоловічої, жіночої.

Ароматерапія проти стресу

Ми вже раніше говорили про те, що стрес негативно впливає на нашу нервову систему, організм загалом. Ми визначили, що потрібно багато відпочивати, дати можливість організму та мозку не думати про негатив.

Як варто вибирати кавуна?

Серпень – пора улюбленої для багатьох ягоди – кавуна. Хоча сьогодні його можна придбати в магазинах мало не цілий рік, фахівці радять робити це саме в кінці літа, коли більше шансів поласувати стиглим, екологічно чистим продуктом, а не напханим нітратами. Що ж потрібно знати при виборі і як вберегти себе від недостиглої та інколи небезпечної для здоров’я ягоди?

Здорові судини – це реально

Ритм життя не завжди дозволяє доглядати за собою. Десь не пообідали, а десь недоспали, десь нерви «їдять». З часом це проявляється у роботі серця та й всієї серцево-судинної системи. Давайте розберемось, які продукти харчування корисні для роботи судин. За допомогою них можна підтримати здоров’я організму в цілому.

Самооцінка: як з нею бути?

Бувають ситуації, в яких нам здається, що ми безсилі, а оточуючі запевняють: «Ти все зможеш». Але в голові крутиться: «Як зможу в мене недостатньо знань, умінь, навичок?». Погано, коли ми недооцінюємо себе та свої сили, погано – переоцінювати. Де знайти «золоту середину»? І що робити коли зовсім себе недооцінюєш? Адже хочеться щоб і кар’єра пішла вгору, і щоб подобалось власне відображення у дзеркалі.

Велосипед. Чим він корисний?

Зараз, у сільській місцевості без велосипеда не обійтись. Потроху ця мода переходить на місто. Адже, на велосипеді легко приїхати на пункт призначення без дорожніх перешкод. Хоча, трохи прийдеться повозитись із змінним одягом, адже у офісному вбранні не прокатаєшся на велосипеді.

4 ефективних засоби проти сонячних опіків

В останній літній місяць всі прагнуть встигнути позасмагати. Про захист від ультрафіолетових променів сказано багато, але іноді його буває недостатньо, і тоді любителям сонця доводиться боротися з наслідками опіку. Ми ж віднайшли для таких випадків 4 засоби, які допоможуть полегшити страждання.

Шкода шкірі

Кожного дня ми займаємось різними справами, не задумуючись над тим, чи це варто робити взагалі. З часом можна помітити те, що колір та й взагалі зовнішній вигляд Вашої шкіри не такий як був, або значно погіршився. Якщо ж існують певні зміни некращу сторону, то варто бити тривогу, задуматись над тим, що Ви робите не так. Спробуємо роз’яснити фактори, які наносять шкоду зовнішньому виглядові.

Нервова напруга

Коли приходить нервова напруга, тоді непереливки всьому організмові, адже болить голова, крутить живіт і збирається багато інших болячок. Нервова напруга може виникнути через такі дрібниці як очікування на дорозі, несвіже повітря, багато пилу, ніде дихнути в маршрутці чи метро, стрес на роботі – це все впливає на нервову систему.

Тривога! Апендицит

Апендицит – найпоширеніше захворювання і кажуть, що одна із простіших операцій на нього. Захворювання супроводжується різким болем у животі. Що варто знати про апендицит?

Як знизити свій апетит?

Вам не подобається особиста фігура? А самим здається, що занадто багато їсте і з цим не можете нічого вдіяти?як і де знайти вихід? І чи можливо взагалі їсти менше?

Нітрати та нітрити яка різниця?

Нітрати, нітрити – завжди у нас на слуху. Потрібно розібратись в чому різниця і чи шкодять вони нам? Найбільше про нітрати ми чуємо влітку, а тут і нітратні кавуни, полуниця та й інші фрукти. Нітрати – це солі азотної кислоти, вони містяться у природних речовинах. Самі по собі вони не є небезпечними, бо містяться у продуктах, що ми вживаємо. Найбільшу кількість нітратів людина приносить сама своє діяльністю.

Сезон кавунів відкритий

На сьогоднішній день на ринку можна знайти величезну кількість кавунів. Це і хлопчики, і дівчата, великі, малі. Справжні гурмани довго обирають перш ніж купити. Діти, дорослі всі люблять кавуни. Зараз на ринках України можна знайти різні ціни, якість даних овочів. А для нас важливо розібратися користь та як правильно їсти кавун

Що треба знати про соняшникове насіння?

Всі ми любимо поклацати соняшникове насіння. Його цікавість в тому, що взявши жменьку, хочеться потім ще, а потім ще. Особливо це заняття притаманно робити взимку, коли більше вільного часу проводиться біля телевізору. Але чи хтось задумувався над тим, чи корисне таке заняття для нас?

Що Ви знаєте про сон?

Деякі люди люблять дуже багато поспати і, якщо не виспляться, то будуть роздратовані та сонливі весь день. Інші – навпаки, не потребують багато часу для сну, хоча такі люди – це рідкість. Для всіх людей без винятку сон – має ключове значення у житті. Саме під час нього людина зможе відпочивати та відновити свої сили.

Корисні властивості меду

Те, що мед має багато властивостей знають дорослі і малі. Часто, ми вживаємо мед при застуді, або в чай аби був смачніший. Діти люблять мед через те, що він солодкий і вміло піднімає настрій. То ж давайте, розберемось, скільки властивостей має мед?

Ранкова бадьорість

Кожного ранку ми шукаємо заряд енергії. Але де і звідки його взяти? Це дуже просте і складне запитання. Просте тим, що зараз можна знайти різні енергетики, що швидко дають можливість проснутись та бути бадьорим, але є інша сторона медалі – їхнє походження, корисність, натуральність. Тож де знайти натуральний заряд? Пошукаємо, та щось знайдемо.

Людська жадібність

Нас завжди вчать любити ближнього свого та ворогів наших. Батьки ще з дитинства привчають до того, що потрібно ділитись із оточуючим середовищем своїми благами. Тоді, діти це виконують в силу волі батьків, а з часом тому, що їх так виховали і це стає моральним принципом. Але ж не всі на планеті серед нас дуже щедрі, бо як є добро і зло, так і є щедрість – жадібність.

Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією