Популярне

В гостях добре, а дома краще Українські юні авіатори в Великобританії

Діти – це наше майбутнє. І нехай фраза вже набила комусь оскомину, але актуальності і правди своєї не втратила, адже це покоління, що буде будувати у майбутньому не лише власне життя. Але країну, а може й впливати на світ.

Не даремно один із напрямків нових соціальних ініціатив Президента України передбачає кожній дитині – можливості для розвитку творчих здібностей. І тут важливо не тільки виявити дитячий талант, а і підтримати дитину, створити умови для її творчого розвитку. І, позашкільна освіта в цьому стає тим фактором, що допомагає реалізувати творчий потенціал дитини, формує підготовку до активної професійної та громадської діяльності, створює умови всебічного розвитку. Прикладом такої реалізації стали вихованці Авіаційно-космічної лабораторії відділу Науково-технічної творчості Київського Палацу дітей та юнацтва - Косар Дмитро та Іщенко Аніта, які за свої творчі та інтелектуальні досягнення були запрошені Його Високістю принцом Майклом Кентським, двоюрідним братом королеви Єлизавети ІІ до столиці Великої Британії Лондону. Вони гостювали з 17 по 27 липня 2015 року у сім’ях кадетів Королівських повітряних сил. Організацією візиту опікувався фонд «De Havilland Flying Foundation”. Українські юні таланти мали можливість обмінятися досвідом з британськими однолітками, відвідати авіаційні заходи та навіть політати на ретро-літаках.

До речі, Його Високість принц Майкл Кентський в нашій країні більш аніж зацікавлений. Спонукали його до пошуків юних талантів його відвідини в 2013 році виставки ретро-літаків в Державному музеї авіації України, а ще його екскурсія на завод «Антонов», аеродром Повітряних Сил ЗС України у Василькові, де пройшли спільні польоти саме історичних літаків. Захоплення Принца літаками і яскравими особистостями цього виду людської діяльності дала змогу і нашим юним талантам долучитися до світової спільноти і побачити на власні очі найкращі колекції Принца і Британії.

Ми поспілкувалися із Дмитром і Анітою і були приємно вражені, після слів захоплення від відвідин Туманного Альбіону і літаків, наші юні таланти заявили: «В гостях, безперечно, добре, але вдома краще і нам є що тут робити і до чого прагнути, аби розбудувати країну і знову, як за часів нашого талановитого співвітчизника, людини, що заклала основи авіації в світі, випускника Київської політехніки Сікорського зробити країну і наше авіабудівництво найкращим в світі».

Інформаційна довідка
Авіаційна ескадрилья Великобританії www.airsquadron.org - асоціація однодумців, відданих авіації; займається популяризацією авіації та зміцненням дружби між авіаторами в Сполученому Королівстві і за його межами. Авіаційна ескадрилья була заснована в Лондоні в 1966 році, членами Ескадрильї були легендарний льотчик-винищувач часів Другої світової війни Дугласа Бадера і Х’ю Дандеса, разом з іншими видатними військовими і цивільними льотчиками, такими як Макс Айткен і лорд Уотерпарк. Спільнота регулярно проводить перельоти до Європи, а також Сполучені Штати до Аляски, Південної Африки, мис Нордкап, Москву, Йорданію і Пакистан.

Тепер до цього чималого списку долучилася й Україна…


 

Костилєва Наталія
Всі статті автора

Суспільство

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією