Популярне

Наші спортсменки обморозили пальці рук на чемпіонаті Європи

Переможці жіночої естафетної гонки на чемпіонаті Європи з біатлону в Словаччині українки Юлія Джима, Валя Семеренко, Віта Семеренко та Олена Підгрушна обморозили пальці під час змагань. 

 Про це Олена Підгрушна розповіла під час зустрічі в Тернополі Gazeta.ua . За словами спротсменки, змагатись у такий сильний мороз надзвичайно важко. Руки спортсменів від холоду страждають найбільше. Рукавиці, які вдягають під час стрільби, зроблені з тонкої шкіри та еластику. При чому використовують їх як при ледь прохолодній погоді, так і при 20-градусному морозі. "Хто слідкує за змаганнями – бачить, як перед стрільбою спорсмени руками крутять – це від холоду, — каже Олена Підгрушна. - До самого старту ми ходимо закутані, стрибаємо, аби розігрітися. Коли виходиш на старт – холод проймає наскрізь. Багато одягу на себе не можемо одягнути, бо потрібно рухатися".
Спортсменка пригадує випадок зі своєї практики, коли на одних змаганням минулого року хорватський спорсмен відморозив палець так, що на фініші він посинів, і все мало закінчитись хірургічним втручанням. На щастя, в українок все не настільки трагічно. Та під час естафети вони отримали обмороження пальців рук.
  Згадуючи чемпіонат Європи, де завоювала три золоті медалі, наша землячка відзначила особливо дружні стосунки між учасниками. Олена зізнається: „На одній з гонок в українського спорсмена виникли проблеми при стрільбі – йому допоміг російський тренер. Це при тому, що Росія вважається нашим найбільшим суперником. Після моєї першої перемоги, мене привітали напевне всі члени російської команди, а найбільше здивував німець – здається, він змажчиком був у команді. Одразу підійшов і почав шось розпитувати. Звідки мене всі знають, подумалось?"
 Нагадаємо, чемпіонат Європи з біатлону завершився вчора. Перше місце в неофіційному командному заліку здобула збірна Росії, наші співвітчизники - другі, маючи в активі чотири золоті, шість срібних і одну бронзову нагороди. 

Суспільство

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією