Популярне

Інтерв’ю

Любомир Гузар: Папою може стати й українець

Про те, хто може стати новим Папою Римським та чи отримає УГКЦ патріархальний устрій журналістам розповів Архієпископ-емерит Української греко-католицької церкви, Кардинал Любомир (Гузар).

Остап Гладкий: В мене немає сценарію весілля...

Інтернет-видання "Бізнес-область" продовжує публікувати серію інтерв’ю з успішними людьми нашої області. Сьогодні наш гість - знаний не тільки в Тернополі, а й далеко за його межами тамада, ведучий, шоумен Остап Гладкий.

Михайло Гросуляк: Життя - це велосипед: щоб не впасти - треба рухатися

Інтернет-видання "Бізнес-область" продовжує публікувати серію інтерв’ю з успішними людьми нашої області. Сьогодні козирі ресторанного бізнесу розкриє для наших читачів відомий ресторатор, засновник мережі закладів громадського харчування «Самогонна ресторація» Михайло Гросуляк.

Марафон спогадів про улюблене свято дитинства

Свято Миколая з нетерпінням очікують не тільки діти. Незалежно від віку, кожному з нас приємно прокидатися під шелест подарункових обгорток і запах мандаринів. Напередодні свята, яке пахне цитрусовими і має солодкий смак, ми мандрували у країну Дитинства разом з відомими тернополянами. Вони ділилися спогадами про свято.

Блаженніший Любомир Гузар: Бог 80 років доказував, що любить мене

Є люди, які змінюють хід історії. Але є особистості, які самі творять історію. Так можна з впевненістю сказати про Блаженнішого Любомира Гузара, який 22 листопада зустрівся з молоддю нашого міста.

Обличчя політика. Павло Федик (відео)

Інтернет-видання «Бізнес-область» продовжує серію інтерв’ю із успішними людьми Тернополя. Про шляхи розвитку нашого регіону та не тільки – у розмові з керівником фракції ПР у Тернопільській обласній раді Павлом Дмитровичем Федиком.

Віталій Мархивка: Хліб без душі має зовсім інший смак

Запашний хліб на столі – явище звичне. Та, погодьтеся, шлях хліба від пекарні до нашого столу не такий вже й короткий, а сам процес випікання доволі трудомісткий. Про особливості випікання хліба, які залишаються «за кадром», конкуренцію на ринку хлібобулочних виробів та секрет успіху одного з найпотужніших виробників хліба у нашій області розкаже наш гість – директор ТОВ «Надзбруччя хліб» Віталій Ігорович Мархивка.

Василь Махно: Зараз більше віддаляюся від Нью-Йорка і шукаю українські речі

Понеділок, 3 вересня, виявився у Тернополі поетичним. Цього дня у галереї “Бункермуз” свої поезії та збірки представили тернополянам Остап Сливинський, Дмитро Лазуткін, Григорій Семенчук та Андрій Любка. У вівторок літературну естафету перейняв уродженець Тернопілля, а зараз житель Нью-Йорка, поет, перекладач, літературознавець, есеїст Василь Махно.

Роман Чихарівський: Мені часто кажуть, що я живу на своїй хвилі…

Молодим море по коліна, говорять у народі. Саме завдяки енергії та ентузіазму молодь здатна на зовсім неймовірні речі. Незважаючи на юний вік, десятикласник Теребовлянської гімназії Роман Чихарівський підготував до друку збірку власних новел і мріє про видання книжки. Отож, сьогодні юнак ділиться творчими секретами із читачами інтернет-газети «Бізнес-область».

Скандальна львівська письменниця, поетка Альбіна Позднякова про гендер, сексуальну орієнтацію і літературу

Ті, хто не знає львівської авторки, перекладачки, а тепер ще і поетки Альбіни Позднякової - не знає і українського літературного процесу, який зараз активно розвивається, попри загальноприйняту думку. Що в Україні немає якісної літератури. Свою літературну діяльність сама Альбіна Позднякова відносить до немасової літератури, яка зрозуміла не всім, переш за все через свій психологізм. Проте авторка зізнається,що їй би хотілося, щоб її більша кількість читачів розуміли її.

Василь Кікінежді: Секретів успіху нема, є щоденна праця протягом 20 років

Так вважає директор однієї з найавторитетніших будівельних фірм Тернопілля – товариства з обмеженою відповідальністю «Добробуд». Компанія господарює з 1998 року. Василь Кікінежді очолює фірму, яка займає передові позиції на будівельному ринку України, вже десятий рік. Отож, про фірму і не тільки сьогодні у розмові з Василем Олександровичем.

На 100% ділова людина

Зазвичай ділова розмова — це мінімум слів і максимум інформації

Нове слово у давній справі

Pечі, без яких не обходиться жоден день, – дружнє тепло, усмішки, повітря, вода, хліб…

Людина справи

Традиційно у першу неділю вересня Україна відзначає День підприємця. Напередодні цього свята ми розмовляємо з Сергієм Миколайовичем Алілуйком

Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією